DZIEN OTWARTY W OSP URSUS

OSPW ostatnią sobotę września, odbył się „Dzień otwarty OSP Ursus”, ktory jest corocznym, uroczystym spotkaniem przyjaciół i sympatyków Ochotniczej Straży Pożarnej Ursus. Impreza odbyła się w remizie strażackiej w Ursusie przy ulicy Rynkowej 8. Podczas spotkania zaprezentowano dorobek OSP Ursus oraz oficjalne rozpoczęto akcję „Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP Ursus”.

Ochotnicza Straż Pożarna Ursus powstała w 1925 roku i w swej historii wielokrotnie wyróżniana była za udział w akcjach ratowniczo – gaśniczych. Jest jedną z prężnie działających jednostek OSP na terenie województwa mazowieckiego i jedną z trzech OSP działającą na terenie Warszawy.

Celtic, który jest partnerem OSP Ursus, przygotował dla licznie zgromadzonych dzieci turniej sportowy z nagrodami. W naszej zabawie sportowej udział wzieło 86 młodych ludzi, z czego 10 odebrało nagrody w postaci szybowca. Pani Elżbieta Wiczkowska – Członek Zarządu Celtic – wzięła także udział w oficjalnej części pikniku, wraz z Panią Poseł Małgorzatą Kidawą-Błońską, Wicemarszałkiem Województwa Mazowieckiego Marcinem Kierwińskim, Przewodniczącym Rady Dzielnicy Henrykiem Linowskim oraz Burmistrzem Wiesławem Krzemieniem. Celtic zadeklarował współpracę z OSP Ursus przy projekcie „Nowy samochód ratowniczo – gaśniczy dla OSP Ursus”.

Zastrzeżenie

Informacja na tej tej stronie internernetowej jest własnością CPD S.A .
Zabronione jest duplikowanie informacji w jakimkolwiek formacie

Kontakt

CPD S.A.
ul. Prosta 20
00-850 Warszawa
tel.: +48 660 128 353

e-mail: info@cpdsa.pl