NOWA INWESTYCJA BIUROWA IRIS

Budowa budynku biurowego Iris, trzeciego etapu projektu Cybernetyki Office Park – trwa.
Render-2Obecnie w skład tego kompleksu wchodzą biurowce Helion i Luminar, które zostały sprzedane niemieckiemu funduszowi inwestycyjnemu DEKA Immobilien.

Iris to wysokiej klasy budynek biurowy, o łącznej powierzchni około 14 300 mkw, zlokalizowany w nowym centrum biznesowym na Mokotowie. Budowa biurowca zakończy się w grudniu 2012 roku.

Iris zlokalizowany jest przy ulicy Cybernetyki 9 w Warszawie. Usytuowanie biurowca zapewnia dogodne połączenie komunikacyjne zarówno z Centrum miasta, jak i z Portem Lotniczym Okęcie. W wyniku przebudowy w miejscu skrzyżowania ulic Cybernetyki i Postępu powstało rondo, zaś pierwsza z wymienionych ulic łączy kompleks biznesowy bezpośrednio z lotniskiem. Na zalety lokalizacji centrum biurowego wpływa także sąsiedztwo Galerii Mokotów, jednego z największych warszawskich centrów handlowych.

Iris to pięciokondygnacyjny budynek, zaprojektowany przez firmę JPM Design and Build. Biurowiec łączy w sobie nowoczesność, komfort oraz swobodę aranżacji wnętrz. Łączna powierzchnia najmu jednego piętra wynosi ponad 2 900 mkw.
Funkcjonalny układ pięter, przeszkolone, doświetlone wnętrza pozwalają dostosować oferowaną powierzchnię do indywidualnych potrzeb najemców, a także wpływają na komfort przebywania w częściach wspólnych budynku. Poza standardowymi już rozwiązaniami (podniesione podłogi, podwieszane sufity, klimatyzacja), budynek wyposażony jest między innymi w nowoczesny system Building Management (BMS), który pozwala na ekonomiczne zarządzanie wszystkimi urządzeniami i instalacjami, w tym instalacją klimatyzacji i wentylacji, a także bezpieczeństwa pożarowego (która obejmuje czujki dymowe, hydranty i instalacje tryskaczowe). Rozwiązania te zintegrowane są z systemem Security Management (SMS), który zarządza kontrolą dostępu oraz monitoringiem (CCTV). Zgodnie z wymogami dla biurowców tej klasy – integralnym elementem inwestycji jest także podziemny oraz naziemny parking, a także całodobowa ochrona. Ponadto w sąsiedztwie obiektu znajdują się m.in. restauracje, klinika, siłownia, salon ksmetyczny oraz punkt obsługi firmy kurierskiej.

Zastrzeżenie

Informacja na tej tej stronie internernetowej jest własnością CPD S.A .
Zabronione jest duplikowanie informacji w jakimkolwiek formacie

Kontakt

CPD S.A.
ul. Prosta 20
00-850 Warszawa
tel.: +48 660 128 353

e-mail: info@cpdsa.pl