URSA

ursaURSA SMART CITY to pionierski na rynku projekt budowy nowoczesnego osiedla, w którym spełnienie potrzeb mieszkańców jest wartością nadrzędną. Idee komfortu i funkcjonalności przełożyły się tu na konkretne rozwiązania architektoniczne. Nowoczesne budynki ze znakomicie rozplanowanymi mieszkaniami i spójny układ przestrzenny wokół inwestycji tworzą harmonijną całość.

Koncepcja SMART CITY to także szereg udogodnień, takich jak nowoczesna szerokopasmowa infrastruktura IT, dzięki której możliwe będzie m.in. oglądanie filmów z internetu czy obrazu z kamer osiedlowych na ekranie telewizora (np. podgląd placu zabaw), bezpłatne telefonowanie wewnątrz osiedla czy strefy darmowego WiFi na patio oraz rozwiązania proekologiczne takie jak stosika do ładowania samochodów elektrycznych czy ogniwa fotowoltaiczne.

Dodatkowo mieszkańcy będą mogli skorzystać ze zniżek w licznych punktach usługowych na osiedlu. Wszystkie te rozwiązania powstały po to, abyś każdego dnia odkrywał nowe zalety wygodnego i przyjemnego życia. Budowa osiedla to część projektu przestrzennej i technologicznej rewitalizacji całej dzielnicy Ursus według założeń SMART. Więcej szczegółów na www.ursa-smartcity.pl.

Osiedle URSA SMART CITY zostało pomyślane tak, aby dać Ci poczucie wolności. Dlatego powstaje w najbezpieczniejszej dzielnicy Warszawy i w miejscu, gdzie istnieje już nowoczesna infrastruktura.

W URSA SMART CITY wszystko masz pod ręką. Ratusz, obiekty handlowe, ośrodki kultury, szkoły, przedszkola i boiska znajdują się w najbliższym sąsiedztwie. Do dyspozycji mieszkańców oddany będzie też park z alejkami spacerowymi, ścieżkami rowerowymi i ławeczkami. Ponadto obecny nowoczesny system dróg daje możliwość szybkiego połączenia z innymi dzielnicami i trasami wylotowymi z miasta. URSA SMART CITY stanie się ważną częścią tej okolicy, tworząc z nią spójną całość.

URSA SMART CITY to nasza odpowiedź na Twoje marzenia. Twoje mieszkanie zaprojektowaliśmy tak, abyś codziennie mógł doświadczać komfortu jego użytkowania i czerpać radość z każdej spędzonej w nim chwili. Duży wybór metrażu to możliwość łatwego dopasowania przestrzeni do Twoich potrzeb.

Tutaj zaczyna się Twój świat, a gdzie się kończy wiesz już tylko Ty.

Więcej szczegółów na www.ursa-smartcity.pl

Zastrzeżenie

Informacja na tej tej stronie internernetowej jest własnością CPD S.A .
Zabronione jest duplikowanie informacji w jakimkolwiek formacie

Kontakt

CPD S.A.
ul. Prosta 20
00-850 Warszawa
tel.: +48 660 128 353

e-mail: info@cpdsa.pl